De Prinses Beatrixschool is...

Ouders:
'Wij zijn erg tevreden over de prinses Beatrixschool. Onze kinderen gaan met veel plezier naar school! De (extra) aandacht op momenten dat het nodig is, ruimte om te groeien en te ontwikkelen, de extra zorg, de expertise van jullie, de vrolijkheid en rust die jullie overbrengen op de kinderen, de fijne sfeer onderling. Kortom wij hadden geen betere school kunnen wensen.'

'Saamhorigheid, gemoedelijk, professionaliteit, liefdevol en gezellig. Dat zijn allemaal woorden waarmee ik de school wil beschrijven. Ouders zijn betrokken en behulpzaam. Er zijn altijd genoeg mensen die willen helpen en meedenken. Onze kinderen gaan elke dag met plezier naar school en we zijn blij met de manier waarop ze geholpen worden en ondersteuning krijgen bij hun ontwikkeling.'

'Betrokkenheid bij de kinderen (op elk niveau) komt het eerste in me op. Als leerkrachten staan jullie open staan voor feedback. Fijn! Jullie hebben met beperkte middelen een goede manier gevonden om les te geven. Er wordt hard gewerkt om het een fijne veilige school te houden. ' 

'De sfeer in de groep goed is. De kinderen laten dit ook zien tijdens buitenschoolse activiteiten, zoals het bezoek aan PIUS en de Risk Factory. De excursies die we ondernemen met de groep zijn dynamisch en erg leerzaam. Dit wordt zeer zeker als een plus ervaren.'

Leerlingen: 
'In onze groep is het leuk met leuke juffen. Het is soms een beetje lastig om goed te werken omdat we wel eens kletsen. Er zijn veel leuke kinderen in onze groep.'
'Het is fijn in de klas, leuk en gezellig met groep 3 en 5. En alle lessen zijn ook leuk. Groep 3 kan al goed stil zijn als dat moet en groep 5 ook. Ik heb een leuk groepje.'
'Ik vind het een superleuk jaar, omdat ik een best leuk groepje heb en een superfijne plek in de klas. Het is ook fijn om alleen met groep 6 in de klas te zitten. Zo kunnen we lekker rustig werken'
'Ik heb ook een fijne klas.'
'Ik heb een leuke juf en meester en ik leer veel nieuwe dingen.'
'We hebben veel nieuwe dingen hebben geleerd zoals spelling en ticken.'
'Ik vind de nieuwe spelling erg leuk.'
'Ik heb een leuke groep om in te zitten en te werken.'
'We hebben geleerd om te typen en allerlei andere nieuwe dingen'
'Ik vind spelling leuk omdat je allemaal categorieën hebt. En rekenen is ook leuk door de opdrachten.'

'Wij hebben op school en in groep 7-8 een goede sfeer. De kinderen gaan leuk met elkaar om. Het is hier altijd gezellig en fijn. De juf staat altijd voor ons klaar.
Wij hebben heel erg genoten van de uitjes die we hebben gehad. Zoals de risk factory en de scholen bezoeken.'
 
 
Cookie instellingen